E-learning, szkolenia internetowe

Aby zapewnić kompleksową obsługę naszych klientów, utrzymując jednocześnie wysoki standard naszych szkoleń przy zapewnieniu konkurencyjnych cen. Podjęliśmy współpracę z platformą e-lerningową. Zapewnia ona wysoki poziom materiałów szkoleniowych i oferuje wiele korzyści.digital-388075_1280

JAK DZIAŁA KURS?

Szkolenie BHP w formule e-learning, to oprogramowanie dostępne poprzez internet w formie on-line. Każdy użytkownik korzystający z tego rodzaju szkolenia posiada indywidualne dane dostępowe, co daje mu możliwość uruchomienia szkolenia w dowolnym czasie i miejscu, podając login oraz hasło. Kurs trwa ok. 3 godzin. W każdej chwili użytkownik może je jednak przerwać i powrócić do miejsca, w którym wcześniej skończył.

OPŁACALNOŚĆ E-LEARNINGU

E-learning, jako alternatywna forma dla szkoleń tradycyjnych, bardzo szybko zyskuje na popularności. Coraz częściej wykorzystywany jest nie tylko w firmach prywatnych, ale również w urzędach, na uczelniach wyższych oraz w innych instytucjach.

Z perspektywy pracodawcy, główną zaletą szkoleń e-learningowych jest ich opłacalność.

W porównaniu do szkoleń stacjonarnych, e-learning pozwala na eliminację takich kosztów jak np. noclegi, dojazd na szkolenie, sala szkoleniowa,wynagrodzenie trenera, catering etc.

 

Zapraszamy na naszą platformę e-learningową

Szkolenia online